Gelegen in het hartje van Heist op den Berg, kan je Can Más terugvinden; een plaats vol gezelligheid en waar steeds een vakantiesfeer heerst. Can Más is een concept store met een serieuze boho vibe. Toffe casual kleding, mooie juweeltjes en accessoires, interieurspullen zoals plaids en planten, marokkaanse poufs (ook op bestelling!), cadeautjes, kaarsen, enz. met de nadruk op handgemaakt, natuurlijke materialen en originaliteit.  De sfeer wordt vooral bepaald door de muziek, de planten, de zon die vaak binnen schijnt en Anja's grote glimlach bij het serveren van een lekkere Lavazza koffie of de lekkerste cava van de Bergstraat.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Lekka Lekka

Lekkere ijsjes in verrassende, uitgebreide smaken.

lees meer

Asian Kitchen

Sushi, wok & grill Prikkel je smaakpapillen met de Oosterse keuken van Asian Kitchen of proef van de overheerlijke, kraakverse sushigerechten. Er is voor elk wat wils!  

lees meer

Piampiani

In de Bergstraat kan je bij Piampiani terecht voor een enorme collectie trendy schoenen voor dames en heren. Je vindt er ook heel wat handtassen die je met je nieuwe paar schoenen kan combineren.

lees meer

Speciale promoties Check het hier
 Logo's Provincie Antwerpen - Agentschap Innoveren en ondernemen - EFRO - Europese Unie - Heist-op-den-Berg